جدید
Lavender Edition Pad-پد آرامش (نسخه اسطوخودوس)

Lavender Edition Pad - پد آرامش (نسخه اسطوخودوس)

جدید

Data sheet

نوع محصول پد
سایز 10 عدد
سایت www.kenrico.com
محل مصرف کف پا
شرکت سازنده Kenrico
نوع محفظه جعبه مقوایی
بارکد #
ساخت کشور ساخت ژاپن
رنگ #

More info

مشخصه ها :

- حاوی اسطوخودوس طبیعی
- کاهش استرس، فشارهای روانی و ایجاد احساس آرامش از طریق تداخل با امواج آلفای مغزی و تأثیر
بر امواج الکتریکی مغز
- کاهش بوی بدن و پا

موارد مصرف :

ایجاد احساس آرامش و کاهش استرس و فشارهای روانی

روش مصرف :

شب ها پیش از خواب بر کف پا چسبانده و صبح روز بعد جدا نمایید.

توضیحات :

سپ شیت چیست؟
سپ شیت (صفحه دارای عصاره) که بیشتر به عنوان پد کف پا یا پد سم زدایی شناخته می شود، از عصاره درخت و چوب خیزران (بامبو) تهیه شده و نتیجه گردآوری علومی است که طی قرن ها از طریق مردم ژاپن کسب گردیده و نسل به نسل نیز انتقال یافته است. از این تکنیک سالیان متمادی برای برطرف کردن دردهای مفصلی، کاهش خستگی و سر دردهای مزمن و همچنین برطرف کردن جوش های پوستی استفاده گردیده است. برای تجربه کردن یک خواب آرام و شروع یک روز خوب پر از انرژی کافیست قبل از خواب از پدهای رفع خستگی کنریکو استفاده نمایید.

کنریکو چیست؟
کنریکو اولین و تنها دارنده پدهای کف پا با Patent (حق ثبت اختراع) ثبت جهانی شده می باشد. این پدها بالاترین استاندارد را در سطح جهانی دارا می باشند. مجموعه کنریکو شامل مزارع، کارخانه، واحد استخراج و فراوری عصاره مورد نیاز جهت تهیه سپ شیت ها می باشد و به همین دلیل تمامی فرایند ساخت سپ شیت ها از ابتدا تا انتها در داخل مجموعه انجام می شوند. کنریکو تنها پد دارای کارآزمایی بالینی از دانشگاه های مرجع بین المللی از بابت اثبات اثر گذاری و ایمنی مصرف بوده، مورد تأیید FDA، کانادا (Haelth Canada)، وزارت بهداشت ژاپن، CE اروپا بوده و مورد تأیید مزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مکانیسم اثر :
بر اساس نظریه طب سنتی ژاپن کف پا محل تجمع پایانه های عصبی کلیه اعضاء بدن می باشد. کنریکو با مکانیسم ساده فشار اسمزی مانند ریشه گیاهان عمل می کند. حرارت ایجاد شده توسط اشعه مادون قرمز ناشی از مواد تشکیل دهنده لایه های پد کنریکو به جذب و تنفس سلولی از طریق کف پا کمک می کند. اشعه مادون قرمز علاوه بر ایجاد حرارت، باعث انبساط عروق، افزایش جریان خون و دفع سموم بدن از طریق کف پا می گردد.