جدید
Barriere Base Coat-محلول محافظ ناخن باریربیس

Barriere Base Coat - محلول محافظ ناخن باریربیس

جدید

Data sheet

نوع محصول محلول
سایز 10 میلی لیتر
مدت انقضا 36 ماه
سایت www.mavala.com
محل مصرف ناخن
شرکت سازنده Mavala
نوع محفظه بطری شیشه ای
بارکد 7618900904019
ساخت کشور ساخت سوئیس
رنگ #

More info

مشخصه ها :

- جلوگیری از خشکی و لایه لایه شدن ناخن ها
- افزایش چسبندگی لاک به ناخن و دوام لاک
- اصلاح و بهبود رنگ ناخن ها

موارد مصرف :

محافظ ناخن های حساس، ظریف و آسیب دیده

روش مصرف :

قبل از استفاده از لاک یک لایه نازک از محلول را روی ناخن زده، صبر کنید تا خشک شود. توصیه می شود ابتدا از محصول ساینتی فیک استفاده گردد و بعد از آن این محلول استفاده شود.

توضیحات :

ناخن های خشک راحت می شکنند و پوسته می شود. این نوع از ناخن ها باید تغذیه شوند تا تقویت گردند. این مشکل معمولاً به دلیل عدم وجود مواد مغذی در رژیم غذایی و یل به دلیل تماس زیاد با مواد شوینده پدید می آید. این نوع از ناخن ها همیشه باید از یک لایه محافظ اولیه مانند باریربیس استفاده نمایند.

ناخن های شکننده و حساس ورقه ورقه می شوند و می شکنند. این حالت معمولاً به دلیل کمبود مواد معدنی و کلسیم و یا تماس بیش از حد با آب و مواد پاک کننده صورت می پذیرد. اگر ناخن ها مشکل خشکی هم دارند از باریربیس استفاده نمایید.

ناخن های آسیب دیده و شکننده برق خود را از دست می دهند و در مقابل ضربات انعطاف ندارند. علت اصلی ایجاد چنین مشکلی کمبود مواد مغذی در رژیم غذایی می باشد. تماس با مواد شوینده قوی نیز از دیگر عوامل پدید آورنده این مشکل است. این گونه از ناخن ها به یک محافظ مرطوب کننده مانند باریربیس نیز احتیاج دارند.

این محصول علاوه بر آن که ناخن را در برابر نفوذ رنگدانه های لاک محافظت می کند، حاوی کلسیم، کراتین و آمینو اسید است و خاصیت مرطوب کنندگی نیز دارد.