جدید
Optimal Hydrosense Hydrating Cream-کرم مرطوب کننده اپتیمال هیدروسنس

Optimal Hydrosense Hydrating Cream - کرم مرطوب کننده اپتیمال هیدروسنس

جدید

Data sheet

سایت www.neuderm.ir
محل مصرف صورت و گردن
شرکت سازنده Neuderm
بارکد 6260482521002
ساخت کشور ساخت ایران
رنگ #

More info

مشخصه ها :

-خاصیت مرطوب کنندگی قوی
- ایجاد رطوبت مناسب و با دوام در لایه های پوست
- احیای پوست از طریق ویتامین های E و B5
- کند کردن روند پیری پوست
- احیای بافت های پوست
- تقویت لایه های دفاعی پوست
- افزایش شفافیت پوست
- کاهش چین و چروک

موارد مصرف :

مرطوب کننده پوست های خشک و معمولی

روش مصرف :

روزانه 1 تا 2 بار بر روی پوست تمیز صورت و گردن استفاده شود.

توضیحات :

نئودرم NEUDERM برندی تخصصی با محصولات مراقبت از پوست، پا به عرصه صنایع آرایشی و بهداشتی در ایران نهاد. محصولات نیودرم، با هدف پاسخگویی به نیاز های روز افزون مصرف کنندگان کرمهای مراقبت از پوست، به دست متخصصان و محققان ایرانی در شرکت آریان کیمیا تک طراحی و تولید گردید. محصولات برند نیودرم، در مجهز ترین و پیشرفته ترین کارخانه صنایع آرایشی و بهداشتی منطقه تولید میگردد.

فرمولاسیون بی نظیر محصولات این برند، حاصل دانش و تجربه اساتید و پژوهشگرانی متبحر، فرموله گردید و با تکنولوژی روز صنعت آرایشی و بهداشتی درهم آمیخت و محصولاتی با کیفیت بالا به بازار عرضه شد.


تجربیات گرانقدر گروه صنعتی اکت ، که حاصل 10 سال تجربه ی همکاری با زبده ترین متخصصین اروپایی و تولید موفق تحت لیسانس برند MY بود ، مدیران ارشد شرکت را برآن داشت که دیگر اکنون هنگام آن رسیده است که ، برند جدیدی از محصولات مراقبت از پوست و مو خلق شود که تمامی مراحل کار ؛ از تفکر خلق محصول گرفته تا بازاریابی و انتخاب سبد محصول (با استفاده از رهنمودهای برترین درماتولوژیستهای کشور ) و پس از آن ، فرمولاسیون محصولات و در نهایت ، طراحی و تولید و بسته بندی آنها بدست منخصصین گروه صنعتی اکت صورت گیرد .

و بدینگونه بود که برند نئودرم ، پا به عرصه ی وجود گذاشت .شعار این برند ^حس اطمینان در یک قطره ^ Safety in a Drop می باشد که به زیبایی در لوگو ،اقلام تبلیغاتی و کاتالوگهای این محصول تبلور پیدا کرده است .


پشتوانه های نیودرم :

. تولید در مدرن ترین و پیشرفته ترین مجتمع تولیدی ، تحقیقاتی محصولات آرایشی و بهداشتی خاورمیانه

. تولید بر اساس سیستم کیفیت ISO 9001

. تولید بر اساس GMP مورد تایید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ایران

. پشتیبانی از سوی آزمایشگاه های کاملا حرفه ای و مدرن و نیز واحد تحقیق و توسعه مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های آنالیز و سنجش کیفیت

تاییدیه های برند نیودرم:

- ارائه شده در کنگره های متخصصین پوست و موی کشور

- تکیه بر تایید جامعه متخصصین پوست و مو

- اولین برند ایرانی که کلیه محصولات آن در آزمایشگاه درمولب مرکز تحقیقات پوست دانشگاه علوم پزشکی تهران مورد بررسی از نظر ایمنی و سلامت قرار گرفته است