جدید
Rinfoltil Remineralising Lotion (Men)-لوسیون تقویت کننده مو رینفولتیل آقایان

Rinfoltil Remineralising Lotion (Men) - لوسیون تقویت کننده مو رینفولتیل آقایان

جدید

Data sheet

نوع محصول لوسیون
سایز 100 میلی لیتر
مدت انقضا 60 ماه
سایت www.rinfoltil.ru
محل مصرف موی سر
جنسیت مصرف مرد
نوع محفظه بطری شیشه ای
بارکد 8032578470185
ساخت کشور ساخت ایتالیا
رنگ #

More info

مشخصه ها :

- لوسیون دارای مواد معدنی
- فعال کننده مجدد رویش فیزیولوژیکی مو
- ضخیم کردن موی سر
- تقویت موی سر
- جلوگیری از ریزش و حفظ آن

موارد مصرف :

استحکام بخش و تقویت کننده مو مخصوص آقایان

روش مصرف :

روزانه 2 میلی لیتر (تقریباً 3 قطره چکان) از لوسیون را روی پوست سر ریخته و به ملایمت ماساژ دهید. این روش درمان حداقل 4 ماه باید ادامه یابد. برای اینکه از درمان نتیجه بهتری حاصل شود، در جهت تکمیل درمان، هم زمان از قرص های خوراکی و شامپوی Rinfoltil نیز استفاده شود.

توجه : این فرآورده بر روی پوست سر افرادی که پیاز موی آن ها به طور کلی آتروفیه و تحلیل رفته مؤثر نمی باشد.

هشدار مصرف :

جهت استعمال خارجی
از راه دهان میل نشود.
در صورت تماس با چشم ها آنها را با آب تمیز شستشو دهید.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
در محل خشک و خنک نگهداری شود.

توضیحات :

مواد اکتیو و فعال :
عصاره خشک Saw Palmetto، عصاره گلیکولیک Green Tea، عصاره گلیکولیک Ginkgo، روغن های اساسی Clary Sage (ماده اکتیوی که فقط در ترکیب فرمولی لوسیون مخصوص خانم ها موجود است)، عصاره گلیکولیک Nasturtium (ماده اکتیوی که فقط در ترکیب فرمولی لوسیون مخصوص آقایان موجود است)، عصاره گلیکولیک Ginseng، روغن های اساسی Peppermint، Menthol، عصاره گلیکولیک Cayenne-Pepper، روغن های اساسی Lemon، Salicylic Acid، Ximenynic Acid، آمینو اسیدها (آمینو اسیدهای سولفوره و سایر آمینو اسیدها)

a) عصاره خشک Saw Palmetto (گیاه نخل اره ای) این عصاره دارای 25 درصد اسیدهای چرب توتال، و همچنین سرشار از فیتواسترول ها می باشد. این ماده آنزیم 5-آلفاردوکتاز که مسئول تبدیل تستوسترون به دی هیدرو تستوسترون می باشد را متوقف می نماید.

b) عصاره گلیکولیک Green Tea (چای سبز) مواد موجود در این عصاره اثر وقفه دهنده بر روی 5-آلفاردوکتاز داشته که قادر است تولید و فعالیت بیولوژیکی آندروژن ها را سامان دهی و تنظیم نماید. این مواد همچنین برای کاهش چربی پوست سر و اصلاح و رشد پیاز مو می تواند مؤثر و مفید باشد.

c) عصاره گلیکولیک Ginkgo، برگ های این گیاه سرشار از فلاونوئیدها و ترپن ها می باشد. این مواد موجب تحریک گردش خون مویرگی گشته و در جهت تغذیه و اصلاح پیاز موی سر کمک شایانی می نماید.

d) روغن های اساسی Clary Sage (گیاه مریم گلی) این ترکیب به طور اختصاصی در لوسیون و ویال های مخصوص خانم ها موجود است. روغن های اساسی Clary Sage دارای اثرات استروژن گیاهی می باشد و همچنین پرخونی و احتقان در پوست سر خانم ها ایجاد می کند.

e) عصاره گلیکولیک Nasturtium (گیاه گل لادن)، این ترکیب به طور اختصاصی در لوسیون و ویال های مخصوص آقایان موجود است. این ماده سرشار از Etheroside، فلاونوئیدها و املاح معدنی می باشد. این مواد علاوه بر خواص ضد قارچ و توقف رشد میکروب ها، موجب تغذیه و رویش مجدد پیاز مو می گردند.

f) عصاره گلیکولیک Ginseng، گردش خون مویرگی پوست سر را تحریک کرده و اکسیژن رسانی به پیاز مو را بهبود می بخشد.

g) روغن های اساسی Peppermint، Menthol، روغن اساسی گیاه نعناع فلفلی، شادابی و تازگی و خنکی به پوست سر می بخشد و این عمل با Menthol که ماده اصلی Peppermint می باشد تقویت می گردد.

h) عصاره گلیکولیک Cayenne-Pepper (فلفل هندی)، این عصاره سرشار از Capsaicin می باشد، این ماده به طور موضعی موجب احتقان و گردش خون مویرگی می گردد. این ماده همچنین دارای خواص ضد التهابی، آنتی اکسیدان، ضد قارچ و همچنین ضد تولید اسپورهای قارچ می باشد.

i) روغن های اساسی Lemon (لیمو) این روغن دارای خاصیت آنتی اکسیدان می باشد.

j) سالیسیلیک اسید، این ماده دارای خاصیت کراتولیتیک بوده و بازسازی و تجدید حیات سلول های پوست را افزایش می دهد.

Ximenynic Acid (k، این ماده موجب تقویت و درخشش موها می گردد.

l) آمینو اسیدها، شامل آمینو اسیدهای سولفوره (Cysteine، Acetylmethionine) بوده که همراه با سایر آمینو اسیدها (Threonine، Serine، Alanine) همگی به عنوان یک گروه مواد مغذی و تغذیه دهنده پیاز مو عمل می نمایند.