جدید
Coconut Bronze Sun Oil-روغن برنزه براق کننده نارگیل

Coconut Bronze Sun Oil - روغن برنزه براق کننده نارگیل

جدید

Data sheet

نوع محصول اسپری
سایز 150 میلی لیتر
سایت #
محل مصرف صورت و گردن و بدن
شرکت سازنده Payot
بارکد #
رنگ #

More info

مشخصه ها :

- حاوی روغن نارگیل جهت براقیت و درخشش رنگ برنزه
- حاوی روغن گیاهی بادام و جوجوبا جهت جلوگیری از خشکی پوست
- دارای فیلترهای محافظتی در برابر اشعه های مضر آفتاب
- مناسب برای انواع پوست

موارد مصرف :

روغن برنزه کننده در برابر آفتاب با خاصیت براق کنندگی

روش مصرف :

پس از حمام و قبل از قرار گرفتن در آفتاب به طور یکنواخت روی پوست بدن اسپری کنید. سپس باتوجه به نوع پوست خود بین 20 تا 40 دقیقه به رو و دوباره به پشت بخوابید و دو بار این کار را تکرار کنید. در حین آفتاب گرفتن هرجا از پوست شما که خشک شد، مجدد روغن اسپری کنید. این عمل را 6 تا 8 بار با فاصله 1 تا 2 روز از هم انجام دهید.

توضیحات :

روغن های برنز گارنی محافظی قوی در برابر اشعه های UVB و UVA می باشد. این روغن به دلیل دارا بودن مقادیر زیادی از ویتامین های A و E محافظی قوی در برابر اشعه های مضر خورشید است و می تواند از پوست شما به هنگام آفتاب گرفتن محافظت نماید.
همچنین این روغن دارای خواص نرم کنندگی بوده و اجازه نمی دهد پوست شما به هنگام آفتاب گرفتن بیش از حد خشک شود و در نتیجه پس از آفتاب پوست شما کمتر پوست پوست خواهد شد. پیشنهاد می گردد که پس از حمام آفتاب جهت جلوگیری از بروز التهابات پوستی از محصولات بعد از آفتاب استفاده گردد.
روغن های برنز گارنی با فرمولی منحصر به فردخود باعث می شوند برنزی سالم به دور از مشکلات پوستی را تجربه کنید. پس از مصرف این روغن برنز گارنی رنگ پوست شما شفاف تر و ماندگارتر خواهدبوذ. لازم به ذکر است که این روغن جهت 3 تا 4 بار مصرف می باشد.

احتیاط :
با توجه به رنگ پوست خود همیشه تا زمانی در آفتاب بمانید که دچار آفتاب سوختگی نشوید. در صورت بروز این عارضه محل سوختگی را با آب سرد شسته و از ژل افترسان گارنی استفاده نمایید.

تذکر :
1 - پس از آفتاب گرفتن بدن خود را بشویید.
2 - هرگز روغن بیرون آمده از ظرف را به داخل آن برنگردانید.
3 - هرگز این روغن را همراه محلول ها و روغن های دیگر به کار نبرید.